• اطلاعیه ها

  • Hasti_sk

   مهم-استفاده از مطالب سایت   شنبه, 30 آبان 1394

   سلام خدمت تمام کابران تنها سایت فارسی سلمان خان          استفاده از مطالب برای اعضا در محیط سایت مجاز شده اما همونطور که قبلا گفته شده کپی مطالب سایت شرایط خاصی داره   - اول اینکه بلافاصله بعد از قرار گرفتن اخبار در سایت اجازه منتشر شدن در وبسایت ها و یا شبکه های اجتماعی دیگه وجود نداره  - کپی کامل اخبار مهم و طولانی نباید صورت بگیره و باید به صورت تیتر گفته بشه و برای اطلاع کامل از خبر ارجاع داده بشه به سایت سلمان - کپی سایر مطالب هم باید با ذکر منبع باشه .   در غیر این صورت اگر خلاف چنین مواردی مشاهده بشه حتما برخورد خواهد شد مدیر بخش اخبار و مترجمین سایت برای جمع آوری چنین آرشیوی زحمت زیادی میکشن پس برای احترام به اونها و حفظ نظم سایت سلمان ، لطفا این موارد رو در نظر بگیرید  

ناشناس

کاربر عادی
 • تعداد ارسال ها

  8
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

درباره ناشناس

 • درجه
  Junior Member
 • تاریخ تولد تعیین نشده
 1. هر خوبی بلطف خدای متعالست و انسانهای عادی غیرمعصوم وسیله میتوانند باشند بخواست خدای بزرگ و اینکه خدای متعال میتواند بسازد اما انسانها با نعمات خدادادی فقط هماهنگ کننده میتوانند باشند بخواست خدای بزرگ .
 2. خلقت هر کس به گونه ایست ، اینکه شخصی بدون آرایش صورتش پف دار باشد هم بخواست خدای بزرگ خیرست .
 3. اتفاقا جلو انسانهای بی ظرفیت نباید آرایش کند . ان شاءا...
 4. اینطور نیست که اینها بدون آرایش ترسناک و زشت و ... باشند در حد خود زیبا هستند و اصلا اینطور نیست که شخصی تمام زیبایی اش را مدیون آرایشش باشد !!! در اصل خدای متعال که آفریننده ما هست را به او مدیونیم و اگراگر خدای بزرگ بخواهد آرایش فقط وسیله ای در حد خود میتواند باشد . اینکه سن افراد ، مشخص شود هم اشکالی ندارد و ان شاءا... خیرست .
 5. معجزه که کار هر کسی نیست و اسم هر اتفاقی هم نیست . ضمن اینکه هر انسانی بجز کسانی که مسخ شده میباشند زیبایی دارند و اینطور نیست که کسی که با آرایش فرق زیادی با قبلش میکند باید همیشه موقع بیرون رفتن آرایش داشته باشد.