• اطلاعیه ها

• Hasti_sk

مهم-استفاده از مطالب سایت   شنبه, 30 آبان 1394

سلام خدمت تمام کابران تنها سایت فارسی سلمان خان          استفاده از مطالب برای اعضا در محیط سایت مجاز شده اما همونطور که قبلا گفته شده کپی مطالب سایت شرایط خاصی داره   - اول اینکه بلافاصله بعد از قرار گرفتن اخبار در سایت اجازه منتشر شدن در وبسایت ها و یا شبکه های اجتماعی دیگه وجود نداره  - کپی کامل اخبار مهم و طولانی نباید صورت بگیره و باید به صورت تیتر گفته بشه و برای اطلاع کامل از خبر ارجاع داده بشه به سایت سلمان - کپی سایر مطالب هم باید با ذکر منبع باشه .   در غیر این صورت اگر خلاف چنین مواردی مشاهده بشه حتما برخورد خواهد شد مدیر بخش اخبار و مترجمین سایت برای جمع آوری چنین آرشیوی زحمت زیادی میکشن پس برای احترام به اونها و حفظ نظم سایت سلمان ، لطفا این موارد رو در نظر بگیرید  
anabel

انتقادات و پیشنهادات

125 ارسال در این موضوع قرار دارد

یک مشکل کوچیک داره سایت که اگه برطرف بشه نور الا نوره !! ...

اینه که وقتی کسی از ما نقل قول میگیره بهمون پیام بده ( خبر بده ) !! ...

ممنون ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی .حالا چرا فضولی .این یه کمک بزرگه .:Shy_2:چطور باید این مرور گر رو پیدا کنم؟چطوری کار میکنه....میشه یکم بیشتر توضیح بدی:Asking:

سلامی دوباره.اول باید دانلودش کنی حجمش 30 mb بعد که بازش کردی مثل mozila یا google chrome بعد اگه تونستی freegate یا هرچیز دیگه ای رو فعال کن فقط باهاش یک بار برو تو یک سایتی که فی...ر باشه مثل face ...k بعد که رفت freegate رو دیگه :5: و بذار کنار بعد هر موقع که بازش کنی هر قفلی رو : S4 : میکنه

داداش میگم که این برنامه رو نصبش کردم ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه ،حتی گوگل :Not_Happy:.میشه برام پی ام بدی و یه توضیحی بدی که باید چیکار کنم:Asking:مرسییی

لینک به ارسال

مرسی .حالا چرا فضولی .این یه کمک بزرگه .:Shy_2:چطور باید این مرور گر رو پیدا کنم؟چطوری کار میکنه....میشه یکم بیشتر توضیح بدی:Asking:

سلامی دوباره.اول باید دانلودش کنی حجمش 30 mb بعد که بازش کردی مثل mozila یا google chrome بعد اگه تونستی freegate یا هرچیز دیگه ای رو فعال کن فقط باهاش یک بار برو تو یک سایتی که فی...ر باشه مثل face ...k بعد که رفت freegate رو دیگه :5: و بذار کنار بعد هر موقع که بازش کنی هر قفلی رو : S4 : میکنه

داداش میگم که این برنامه رو نصبش کردم ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه ،حتی گوگل :Not_Happy:.میشه برام پی ام بدی و یه توضیحی بدی که باید چیکار کنم:Asking:مرسییی

سلام اولا نمیدونم اگه تولد شما بوده تبریک و صدو چهل و هشت سال به این سالها.دوما این نرم افزار فکر کم ورژنی باشه ولی مطمئن نیستم من خودم دارم ی یک سالی میشه سرعتش عالیه.فقط اولش که نصب میکنی سرعتش اصلا خوب نیست ولی یک کم که میچرخی (حالا تو هر وبی چه فیل باشه یا نباشه) بعد خودش خوب میشه یعنی عالی میشه.بعد واسه شکستن اگه اون راهی که قبلا گفتم استفاده کنی هم خیلیی بهتره.:12:

لینک به ارسال

سلام ببخشید چرا تایپکی با موضوع دانلود فیلم وجود نداره ؟؟؟ ... :Not_Happy:

میخواستم موضوعو ایجاد کنم خطا داد !! ...

لطفا رسیدگی کنید ممنون ...

لینک به ارسال

[align=center]چندتا پیشنهاد به ذهنم خطور کرد:Shiny_Smile:

مدیرای عزیز سایت به نظرم ایده ی جالبیه که یه گروه کاربری جدید به سایت اضافه بشه به اسم گروه مترجمین و کسایی که زبانشون خوبه و کار زیرنویسو خوب انجام میدن عضو بشن و ویدیوهای خبری که از سلمان میاد و یا مصاحبه هاو برنامه هاشو زود ترجمه کنن و زیر نویسشو بذارن تو سایت :happy4: بعد یکی دیگه هم در مورد بچه هاییه که خبر میذارن  رنگشون عوض بشه و یه گروه کاربری جدایی داشته باشن خیلی بهتر میشه:4:

راستی یه چیز دیگه هم در مورد بنر سایته که تغییر کنه و در مورد جی هو باشه :heart2:

دوست جونااااااااااااااااااا هرکی موافقه بیاد بگههههههه :friend:

به نظرمن اگه بشه یک شور و شوق دوچندانی به وجود میاد :h7:

[/align]

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری