• اطلاعیه ها

• Hasti_sk

مهم-استفاده از مطالب سایت   شنبه, 30 آبان 1394

سلام خدمت تمام کابران تنها سایت فارسی سلمان خان          استفاده از مطالب برای اعضا در محیط سایت مجاز شده اما همونطور که قبلا گفته شده کپی مطالب سایت شرایط خاصی داره   - اول اینکه بلافاصله بعد از قرار گرفتن اخبار در سایت اجازه منتشر شدن در وبسایت ها و یا شبکه های اجتماعی دیگه وجود نداره  - کپی کامل اخبار مهم و طولانی نباید صورت بگیره و باید به صورت تیتر گفته بشه و برای اطلاع کامل از خبر ارجاع داده بشه به سایت سلمان - کپی سایر مطالب هم باید با ذکر منبع باشه .   در غیر این صورت اگر خلاف چنین مواردی مشاهده بشه حتما برخورد خواهد شد مدیر بخش اخبار و مترجمین سایت برای جمع آوری چنین آرشیوی زحمت زیادی میکشن پس برای احترام به اونها و حفظ نظم سایت سلمان ، لطفا این موارد رو در نظر بگیرید  
Hasti_sk

تولد سلمان در سال 2011-1390

104 ارسال در این موضوع قرار دارد

دل من الان آب شد، باید چیکار کنم ... آبجی ندا یا آبجی سمیه ... یکی جواب منو بده ...

من عاشق اینجور برنامه ریزیام ... مخصوصا چند نفر که همدیگرو درک میکنن و عاشق یه چیزن ...

ووووووواااااااای

خیلی حال میده ... داووش شهرام بیا یه میتینگ بذاریم ... هه هه هه

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سمیه جون تو محشری به خدا.قابل تو نداشت عزیزم.ای کاش تهران بودی.

بچه ها فقط پولاتون جمع کنید برای ساعت های بینگ هیومن.حیفه به خدا از دست بدید .من که هرطور شده تهیه میکنم..

اره مجله استار داست رو یادم رفت- خیلی خیلی خوشگل بود کلی توش عکس سلمان داشت هر بخشش با سلمان شروع میشد. موفق ترین بازیگر سلمان - برترین دیالوگ ها دیالوگ های سلمان - بهترین موزیک ها فیلم های سلمان. مجله بخش بخش بود هر بخش در مورد یه موضوع بود و اولیشم مال سلمان بود .

یه چیزه دیگه شما جمع کوچیکی از ما رو تو عکس مبینید. 15 نفر بودیم روز تولد. (البته هفت نفر نیومدنددر لحظه اخرو گرنه بیشتر میشدیم ).

الهي چقدر بهتون خوش گذشته وقتي تصورشو ميكنم حسرت ميخورم كه منم تو جمعتون نبودم .راستي ندا جون مگه ساعتهاي بينگ هيومن قيمتش چقدره؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اینم عکس تولد امسال سلمان.. :heart2: :heart2: البته میز ما مثل شماها اینقدر خوشگل نبود.. جشنمون هم کوچیک بود.. ولی اینشالله سال دیگه همه دور همدیگه باشیم و باهم جشن بگیریم..

منو خواهری گلم :lo2:

v7ld9dlou8ua7wwqi0u.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

مرسی ندا جون واسه عکس ها...سمیه عالی تعریف کردی....

برگشت من از همه فکر کنم خوشحال تر بودم...اون عکس بزرگه که رو تخته شاسی ِ که سمیه جونم بهم داد+ عکس مورد علاقم که تو قرعه کشی بردم، تی شرت قرمز بینگ هیومن ، مجله استار داست تازه سوغاتی خوشمزه سمیه جونمم بود ،خلاصه که واقعا به من خیلی خوش گذشت در کنار بچه ها بودن لذتش وصف نشدنیه دلم میخواست کل روز رو باهاشون باشم و در مورد سلمان حرف بزنیم اما متاسفانه چون از شهر دیگه میام همیشه باید زود برگردم....جای همتون حسابی خالی جور کنید سال دیگه همتون بیاید ،علی آقا dont worry سال دیگه یه جشن بزرگ تر و با برنامه ریزی بهتر میگیریم که فن های پسر سلمان هم حضور داشته باشن...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اینم عکس تولد امسال سلمان.. :heart2: :heart2: البته میز ما مثل شماها اینقدر خوشگل نبود.. جشنمون هم کوچیک بود.. ولی اینشالله سال دیگه همه دور همدیگه باشیم و باهم جشن بگیریم..

v7ld9dlou8ua7wwqi0u.jpg

مثل همیشه خوشگل. تانی جونمممممممممم :love:خیلی خیلی هم خوشگله..هم کیک ها هم اون فیلم هااااااااااااااااااااااااااااااااا. :cf2:

دستت درد نکنه عزیزم:hi:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

v7ld9dlou8ua7wwqi0u.jpg

مثل همیشه خوشگل. تانی جونمممممممممم :love:خیلی خیلی هم خوشگله..هم کیک ها هم اون فیلم هااااااااااااااااااااااااااااااااا. :cf2:

دستت درد نکنه عزیزم:hi:

قربونت عزیزممممم :hi::hi: شرمنده من وقتی عکس رو گذاشتم بعد پست هستی جون رو دیدم که نوشته بود عکس شخصی نذارید.. آخه یادم بود داداش شهرام پارسال گذاشته بود.. در هر صورت اگه اشکالی داشت میتونید بردارید.. مهم خودت بودی که خواستم کیک رو ببینی جیگرم.. :heart2: :heart2:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

به به .. تنکس مهــدیه جان و همینطور ندا و سمیه جان بابت تعریف جشن تولد :roz:

چه تـــــــــــولدی .. :w: دل سوزوندن به این میگن .. دستتون طلااا .. دمتون گرم مشخصه جشن لذت بخش و به یادماندنی بوده :lo2:

واایی منم از اون عکس هاا میخوام .. تی شرت هاااا :shok: :shok:

اون قسمت ژست و دیالوگ های سلمان حتما خیلی باحال بوده .. :la: اون آدرس سایت روی شیرین هاااااا خـــــــــــــــــــیلی ذوق زده ام کرده .. ممنون بچه هاااا

خیلی خوشحالم امسالم تولد سلمان جشن گرفته شد .. ایشاله سال بعد باشکوه تر هم میشه ..

جشــن تولد دوتا آبجی گلون تــانیا و تینای عزیز هم حسابی گرم بوده هاا .. کیکتون خوشمزه ست :wink: آبجی تانیا کپـــی کاترینا شدی ..! :wink: دست شما هم طلاااا با جشن تولد نقلیتون :wink:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

مـــــــــــرسی بچه ها بابت تعریفتون از جشن تولد...حسابی جای ما خالی بوده هاااااااااا. :w: :w: ..اصلا هم نگفتین که من زنگ زدم و حضور تلفنی داشتماااااااااا...:shy:

خدا رو شکر که امسال هم تولد سلمان رو تو سایت حداقل دور هم بودیم.(البته تموم نشده ها..یه هفته جشنه واسه تولد..این هفته ، هفته سلمانه:Ha:)...

قبل از باز شدن سایت خیلی نگران بودم که نکنه نتونیم سایت رو تا تولد سلمان برسونیم...خدا رو شکر که این اتفاق افتاد، با کمک تک تک اعضای گل سایتمون...

از همه تو ممنونم و خیلی خیلی دوستتون دارم.

:1heart: :T U: :1heart: :T U: :1heart: :T U: :1heart: :T U:

تولد سلمان هزار هزار بار مبارک، انشاالله همیشه موفق باشه تو لحظه لحظه زندگیش و همیشه هم سلامت باشه

:h5: :happy: :1heart: :h5: :happy: :1heart:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

مرسییییی تانیا خانوم از خوشحالی دو خواهر عکس گذاشتی و جالبش بگم کجاست جالبیش اینجاست که البته اگه اشتباه نکنم خواهرتون شاهرخی هستن ولی انقدر عشق خواهری قوی هستش که به احترام شمااا جشن گرفته و این از همه چیز مهم تره بهتون تبریک می گم و اینم بگم به تمام دوستان که عکس خوشحالیشون رو میزارن اگه سلمان این عکسها رو هم نبینه باز اصل این جمع شدنه و شادی کردنه و نعمتی هستش که سلمان بهمون داده و خدا رو شکر می کنم خدا چشم ما رو بروی سلمان باز کرده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ریلی تبریک :love: :cry:

به امید روزی که خان هم توجمعتون حضور داشته باشه انشالله... :w: :cry:

چقدر خوب که مایسا هم باهاتون بوده... وای میگم اون الان متبرک شده بوده هااا حسابی ازش میپرسیدین... که البت اینکارو کردین... :bo::Ha: :cry:

تانیا جان خیلی نازین هردوتاییتون... اما شمنه ها ولی من نفهمیدم که کدوم کدومین؟ فک کنم اونی که موهاش بازه خودت باشی و اون یکی هم خواهر گلت درسته؟

اره راست گفتن خیلی شبیهشین ...:hi: :cry:

...

ولی بچه ها جدا ترکوندیناااااا :shok: :cry:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری