• اطلاعیه ها

• Hasti_sk

مهم-استفاده از مطالب سایت   شنبه, 30 آبان 1394

سلام خدمت تمام کابران تنها سایت فارسی سلمان خان          استفاده از مطالب برای اعضا در محیط سایت مجاز شده اما همونطور که قبلا گفته شده کپی مطالب سایت شرایط خاصی داره   - اول اینکه بلافاصله بعد از قرار گرفتن اخبار در سایت اجازه منتشر شدن در وبسایت ها و یا شبکه های اجتماعی دیگه وجود نداره  - کپی کامل اخبار مهم و طولانی نباید صورت بگیره و باید به صورت تیتر گفته بشه و برای اطلاع کامل از خبر ارجاع داده بشه به سایت سلمان - کپی سایر مطالب هم باید با ذکر منبع باشه .   در غیر این صورت اگر خلاف چنین مواردی مشاهده بشه حتما برخورد خواهد شد مدیر بخش اخبار و مترجمین سایت برای جمع آوری چنین آرشیوی زحمت زیادی میکشن پس برای احترام به اونها و حفظ نظم سایت سلمان ، لطفا این موارد رو در نظر بگیرید  
Hasti_sk

موســـــــــیقی ایران

150 ارسال در این موضوع قرار دارد

اخبار و اطلاعات مربوط به موسیقی در این تاپیک قرار میگیرد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ویدئویی از کنسرت‌های خیریه بنیامین، یگانه، صادقی و گفت‌و‌گو با مشاور اجرایی معاونت هنری ارشاد در خصوص حمایت از هنرمندان سرطانی

1325678116.jpg

وسیقی ما – سعید عبداللهی: چندی پیش کنسرت‌های خیریه‌ای توسط معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حمایت گسترده هنرمندان موسیقی پاپ کشورمان برای تامین هزینه‌های درمان مجید بهرامی هنرمند خوب تئا‌تر برگزار شد. رضا صادقی، بنیامین بهادری و محسن یگانه در سه شب متوالی برای این هنرمند روی صحنه رفتند و مورد استقبال هوادارانشان نیز قرار گرفتند.

بخش قابل توجهی از هزینه‌های درمان این هنرمند خوب کشورمان از همین طریق تامین شده است. در گفت‌وگویی که با سید عباس عظیمی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران داشتیم وی توضیحات مفصلی درباره رویکرد و حمایت این معاونت از هنرمندان بیمار و سرطانی داد که در به صورت ویدئویی می‌توانید مشاهده کنید. همچنین برای اولین بار تصاویری از این کنسرت‌های و لحظات ناب آن مانند اجرای مشترک بنیامین و یگانه و... را ابن‌جا ببنید.

هنردوستانی که تمایل به کمک به مجید بهرامی و سایر هنرمندان سرطانی دارند می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۳۳۳۲ بانک ملی ایران شعبه وزارت ارشاد واریز کنند. همچنین تابلویی از مجید بهرامی که توسط هنرمندان مختلف و سر‌شناس امضا شده است نیز برای کمک به این هنرمند به حراج گذاشته شده که علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال پیامک به شماره ۱۰۰۰۰۹۴۷۵ در این خصوص اظهار آمادگی کنند.

اين ويدئو تماشاي را از دست ندهيد ....

Danlowd

لینک به ارسال

رضا یزدانی کمی بالا‌تر از همه

1325425416.jpg

«کمی بالا‌تر» عنوان نمایشی است که رضا یزدانی نیز در آن حضور دارد و در جایگاه خواننده هر شب همراه با دیگر بازیگران این نمایش روی صحنه می‌رود. این خواننده پاپ - راک درباره این نمایش و موسیقی مخصوص آن گفت: این نمایش هر شب در تالار حافظ روی سن می‌رود و من نیز همراه با دیگر عوامل آن، هر شب اجرای برنامه دارم و به صورت زنده می‌خوانم.

وی در ادامه گفت: در این نمایش ۳ قطعه اجرا می‌کنم. در واقع یک قطعه در ابتدای نمایش، یک قطعه اواسط آن و قطعه دیگر در پایان آن به اجرا در می‌آید.

به گفته این خواننده، «کارتن خواب»، یکی از این قطعات است که از قبل ساخته شده بود ولی دو قطعه دیگر قطعات جدیدی هستند که مختص این نمایش ساخته و توسط رضا یزدانی اجرا شده است.

رضا یزدانی این نمایش را دارای ویژگی‌های خاصی دانسته و در این رابطه گفت: از ویژگی‌های مشهود این تئا‌تر نوع اجرای خاص آن است. همه بازیگران روی تاب نشسته‌اند و من نیز که به عنوان خواننده در کنارشان حضور دارم، روی تاب گیتار میز نم و می‌خوانم. در واقه این تئا‌تر یک تئا‌تر پست مدرن است که توسط آروند دشت آرا کارگردانی شده است.

به گفته یزدانی، گروه بازیگارن این تئا‌تر یکی از حرفه‌ای‌ترین گروه‌ها ست که رویا تیموریان، هانیه توسلی، طناز طباطبایی، امیرحسین رستمی، کامبیز دیربازو حبیب رضایی این تیم را تشکیل می‌دهند.

وی اظهار داشت: موسیقی این تئا‌تر در راستای موضوع آن است اما لهجه موسیقی و سبک آن متعلق به خود من است. احسان گودرزی که ترانه‌های این نمایش را سروده، در جهت پیشبرد داستان آن‌ها را جمع بندی کرده است.

وی که به همراه یک گیتار، بار موسیقی تئا‌تر «کمی بالا‌تر» را به تنهایی به دوش می‌کشد، سعی کرده تا در طول نمایش خودش باشد و خودش! ما به قول خودش جزو پرسوناژهای آن به شمار نمی‌رود.

گفتنی است فیلم «تهران، تهران» با صدای این خواننده بالاخره بعداز دو سال، وارد بازار خانگی شد و تا کنون توانسته از فروش قابل توجهی برخوردار شود.

یزدانی که آلبوم آخرش نیز با موفقیت و استقبال عمومی مواجه شده، از این استقبال اظهار رضایت کرد و گفت: امیدوارم آلبومم توانسته باشد مخاطبانم را نیز راضی نگه دراد. چون موسیقی من فقط متعلق به خودم نیست.

لینک به ارسال

«تصمیم» جنجالی لهراسبی، سه شنبه در بازار

1326019637.jpg

پس از حاشیه‌های مختلفی که حول و حوش آلبوم جدید علی لهراسبی بوجود آمده بود، تهیه کننده این آلبوم با اعلام رفع تمام مشکلات بوجود آمده برای این البوم، سه شنبه همین هفته را تاریخ نهایی انتشار این آلبوم اعلام کرد.

تهیه کننده این آلبوم در گفتگو با خبرنگار موسیقی ما گفت: «متاسفانه برخی شبکه‌های ماهواره‌ای که چشم دیدن موفقیت‌های هنرمندان داخلی با ترویج شایعاتی عجیب و غریب سعی در تخریب هنرمندان داخل کشور را دارند. هیچ مشکلی بر سر راه انتشار آلبوم آقای لهراسبی وجود ندارد و این آلبوم از امروز تبلیغات‌اش در سراسر کشور شروع و روز سه شنبه در تیراژی بالا منتشر خواهد شد.»

این چهارمین آلبوم لهراسبی پس از دریایی‌ها، دلنوازان و ۱۴ است که در بازار موسیقی کشور منتشر می‌شود.

شایعه همکاری شادمهر عقیلی با لهراسبی در چهار قطعه از این آلبوم مشکلاتی را برای انتشار این آلبوم به وجود آورد.

لینک به ارسال

[ لیست 10 آلبوم‌ برتر سال ]

1 - کولاک - علی اصحابی

2 - ساعت فراموشی - رضا یزدانی

3 - دیگه مشکی نمی‌پوشم - رضا صادقی

4 - سوء تفاهم - رامین بی‌باک

5 - مدارا - شهرام شکوهی :hi:

6 - محتسب - علیرضا عصار

7 - بازی عوض شده - علیرضا عصار

8 - مرغ خوشخوان - محمدرضا شجریان

9 - متفاوت - عرفان سلیمی

10 - سنتوری - محسن چاوشی

منبع : موسيقي ما

لینک به ارسال

4 - سوء تفاهم - رامین بی‌باک

منبع : موسيقي ما

:Ha: :roz: :love: :hii: :happ: :T U: :h6:

لینک به ارسال

10 - سنتوری - محسن چاوشی

یوهووووو آلبوم محسن خان هم جزو ده البوم برتر سااااله .. داداش سعید تحویل بگیر :aa:

ولی من هرچی برای این البوم سرچ کردم و دانلود کردم آهنگ هاشو قبلا شنیده بودم .. واقعا این البومش مال امساله ؟؟؟ :cf: اخه البوم جدید امسالش حریص بود .. ؟؟ :cf:

اگه سنتوری جدیده ..یکی لطف کنه لینک دانلودشو بزاره .. تنکسسس:roz:

لینک به ارسال

داداش اين آلبومش براي امساله يه جورايي باز سازي ملودي و شعر آهنگهاي همون فيلم سنتوريه

اينم كاور آلبومش :

Album_Cover_1316087016_Mouhsen-Chavooshi

داداش اينم آدرس وب سايت رسمي محسن چاوشي برو ببين چطوريه

وب سايت رسمي محسن چاوشي

داداش منتظر عشقم باش كه قراره آخر امسال با آلبوم حباب موسيقي ايران رو منفجر كنه

محــــــــــــــــــسن يــــــــــــــگانه

لینک به ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری