• اطلاعیه ها

• Hasti_sk

مهم-استفاده از مطالب سایت   شنبه, 30 آبان 1394

سلام خدمت تمام کابران تنها سایت فارسی سلمان خان          استفاده از مطالب برای اعضا در محیط سایت مجاز شده اما همونطور که قبلا گفته شده کپی مطالب سایت شرایط خاصی داره   - اول اینکه بلافاصله بعد از قرار گرفتن اخبار در سایت اجازه منتشر شدن در وبسایت ها و یا شبکه های اجتماعی دیگه وجود نداره  - کپی کامل اخبار مهم و طولانی نباید صورت بگیره و باید به صورت تیتر گفته بشه و برای اطلاع کامل از خبر ارجاع داده بشه به سایت سلمان - کپی سایر مطالب هم باید با ذکر منبع باشه .   در غیر این صورت اگر خلاف چنین مواردی مشاهده بشه حتما برخورد خواهد شد مدیر بخش اخبار و مترجمین سایت برای جمع آوری چنین آرشیوی زحمت زیادی میکشن پس برای احترام به اونها و حفظ نظم سایت سلمان ، لطفا این موارد رو در نظر بگیرید  
Hasti_sk

مطالب خواندنی و سرگرم کننده

591 ارسال در این موضوع قرار دارد

:hii: :hii:

در این تاپیک میتونید مطالب سرگرم کننده رو قرار بدین ، مثل فال و اس ام اس و نکات جالبی که به نظرتون میرسه

ممنون از همه دوستان

:roz:

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی از هستی جان بابت زدن تاپیک

من سعی می کنم هر روز فال روزانه رو بذارم

فال روز سه شنبه 25 بهمن 90

متولدین فروردین : امروز روزی نیست كه كاملاً بدون مشكل باشد، اما باز هم روزی ملایم و آرام است. وقتی شما با مشكلی مواجه می‌شوید نگرش "من نمی توانم از پس این مشكل بربیایم" بهترین اسلحه‌تان است. عجیب اینكه بزرگترین توانایی‌های شما می‌تواند برایتان خطرساز باشد. اگر شما در قبول كردن محدودیتهایتان ناتوان هستید، اطمینان بیش از حد شما به خودتان می‌تواند مشكلی بزرگ برایتان به وجود آورد.

متولدین اردیبهشت : امروز احساس اعتماد به نفس بیشتری كه شما دارید باعث می‌شود كه انعطاف پذیریتان نیز بیشتر شود، به این دلیل كه شما نیاز ندارید كه مسأله‌ای را برای دیگران ثابت كنید. جوهر باطنی شما اكنون بسیار قوی است و لازم نیست كه در مورد آن تردید داشته و وقتتان را تلف كنید. شما بیشترین منفعت را زمانی كسب خواهید كرد كه به مشكلات مردم دیگر توجه كرده و به آنها ملحق شوید.

متولدین خرداد : اگرچه عقل و احساس شما امروز هر كدام شما را به مسیرهای متفاوتی می‌كشانند، شما باید بتوانید تصمیمی كلی بگیرید و به هر دو جنبه توجه داشته باشید. الان نیازی نیست كه تواناهایتان را نشان دهید یا تفكرات و احساسهایتان را انكار كنید. مادامیكه شما با طبیعت دوگانه خود احساس راحتی می‌كنید، بنابراین دیگران فقط مجبور خواهند بود كه با آن سازگاری پیدا كنند.

متولدین تیر : درحالیكه شما كاملاً در مورد امروز هوشیار هستید و آینده‌تان را با داشتن تصویری از آن در ذهنتان می‌توانید ببینید، رویاهای شفافی خواهید داشت. تا زمانیكه شما این رویاها را آشكار نكنید خوش‌بینی شما می‌تواند كاملاً تازه بماند، برای اینكه مردم دیگر خیلی زود از تفكرات خیالی شما خسته خواهند شد. بهتراست برخی از اندیشه‌ها نهفته و فقط برای خودتان باشند.

متولدین مرداد : از زمانی كه شما از دادن جواب "نه" به یك درخواست امتناع كرده‌اید، توانسته‌اید حتی بهتر از آن چیزی كه فكر می‌كردید عمل كنید. راه‌حل‌های ذهنی شما قوی هستند، اما تحت كنترل زندیگتان نیستند. در عوض موج تازه‌ای از ایمان در حالیكه شما را قادر می‌سازد كه به مسائل مشكل نگاه كرده و شروع هرچیزی را خیلی مثبت ببینید، به شما امید تازه‌ای برای آینده می‌دهد. اما كمی هم كناره‌گیری از فكر كردن به نتیجه آرزوهایتان هنوز برایتان سودمند است.

متولدین شهریور : شما امروز در محل كارتان اختیاراتی دارید و فرصتی برای شما است كه برای به سود رسیدن بیشتر از یك مسیر در دسترس داشته باشید. اگر جدیداً شما تصمیمی گرفته‌اید، اطلاعات جدید شما را تشویق می‌كند كه آرام حركت كرده و دوباره انتخابتان را بررسی كنید. برای رسیدن به یك هدف خاص زیاد عجله نكنید؛ شما بیشتر از آنچه كه فكر می‌كنید زمان دارید.

متولدین مهر : مجاورت ناراحت كننده بین حقیقت و خیال می‌تواند برای شما كمی نگرانی به وجود آورد. یك صدای درونی به شما می‌گوید كه تصمیمات مهمی را بگیرید كه هدفهای شخصیتان را در آینده تحقق ببخشد. اما صدای دیگر شما را تشویق می‌كند در حالیكه وظایف مهم مربوط به آینده‌تان را فراموش كرده‌اید، آزاد بوده و از زندگی لذت ببرید. نباید یكی از این دو را انتخاب كنید؛ بلكه باید برای حد میانه آنها تلاش كنید.

متولدین آبان : تجزیه و تحلیل بیش از حد به سئوالات شما پاسخ نمی‌دهد، برای اینكه اكنون ثابت شده است كه مسیر فكری تحقیق و بررسی پایانی منسوخ شده دارد. اما ذهن شما بسیار فعال است و یك زنجیره از كلمات بی‌پایان می‌تواند شما را به گفتن حقیقت وسوسه كند. سعی نكنید كه جریانهای ذهنی را خاموش كنید. فقط دریابید كه زبان واقعی قابل فهم در قلب شماست نه در عقلتان.

متولدین آذر : اگرچه امروز در دنیای شما هم چیز بهتر شده است، شما می‌توانید مسئولیت مقاصد شخص دیگری كه شرایط نسبتاً بدی را به وجود آورده را قبول كنید. شاید شما در ارزیابی‌تان در مورد روشی كه می‌توانید با افراد محتاط به طور مؤثركار كنید، بیش از حد خوش بین باشید. معامله كردن با خودت اكنون نیرنگ آمیز است، برای اینكه گرایش شما به زیاد صحبت كردن احتمالاً علائم هشدار را برایتان خواهد فرستاد.

متولدین دی : شما می‌توانید از یك یا دو روز عاطفی دشوار خلاص شوید، اما بهتر شدن مسائل دلیل موجهی برای اغراق كردن نیست. خوش بین بودن اكنون رویكرد مناسبی است، برای اینكه به شما اجازه می‌دهد فراتر از ترسهایتان حركت كرده و با دیگران رفتاری بهتر داشته باشید. اما به خود اجازه ندهید كه تحت تأثیر هیجانات رایج قرار بگیرید و یا زودتر از آن كه فكر می‌كردید ناامید شوید.

متولدین بهمن : اینكه شما تشخیص داده‌اید رویاهای شما می‌توانند مهم‌تر از حقایق سرد و بی روح باشند، كمی تكان دهنده است. حتی اگر شما كارهای مقدماتی خود را انجام داده‌اید و تمام اطلاعاتی را كه می‌توانستید گرفته‌اید، هنوز چیزی كم است. داده‌ها را جدا كرده و آنها را با احساسات شخصی خودتان مطابقت بدهید. درك مستقیم خود شما از داده‌های دیگران معتبرتر است.

متولدین اسفند : در حالیكه ماه به جهان آبی برج حوت بازگشته است و مطمئناً راحت‌ترین مكان برای ماهی‌های شماست شما می‌توانید نفسی عمیق از روی راحتی بكشید. بالاخره فشارهای ذهنی پایان یافته و شما احساس می‌كنید كه در خانه خود هستید. به هر حال مواظب باشید، برای اینكه دورنمای احساسات شاید بهتر از آن چیزی كه واقعاً هست به نظر برسد. شما اكنون به واسطه تغییرشكل آرزوهای خودتان به دیگران نگاه می‌كنید، بنابراین اگر شما در مورد احساس خود یقین ندارید، از آنها بپرسید كه قبل از اینكه به گمان نادرستی دست پیدا كنند چه احساسی داشته‌اند.

ORezaO

لینک به ارسال

خواهش میکنم رضا جان

پیشاپیش ممنون از همکاریت..همین طور بقیه دوستان

:roz:

-----------------------------------

فال منو ترجمه کنید بفهمم باید چکار کنم :cf: :cool: :ico:

لینک به ارسال

مرسي هستي جان بابت اين تاپيك

ميخواستم پيشنهادش رو بدم كه ديگه خودت اقدام كردي

لینک به ارسال

جک های پــ نه پــ

سوال پرسیده ، یکم مکـث کردم ، میگه داری فکر میکنی ؟!میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ صبر کن داره Load میشــه..

-------------------

سگم رو بردم پیش دامپزشک، منشیش میگه سگتون مریضه؟میگم پـَـــ نــه پـَـــ خودم هاری گرفتم سگم گفت آشنا داره منو آورد اینجا معالجه کنه

-------------------

رفتـــم بــه کنـــار دلــبرم با شــادی .. گفتـا کـه چـه خوب یاد من افتــادی .. گفتـم صـنما تــو عشق را استـادی ! گفتا پـَـَـ نــه پـَـَــــ تو یاد من میدادی !

-------------------

رفتم دندونپزشکی به دکتره میگم آقای دکتر این دندون عقلم کج دراومده … اومدم حسابشو برسی! دکتره میگه یعنی میگی بکشمش؟! پَ نه پَ گفتم دکتری … یکم نصیحتش کنی بلکه به راه راست هدایت شه

-------------------

تو تاکسی کناریم به راننده گفت من بچه امام حسینم ، راننده پرسید میدون امام حسین؟ گفتم: پـَـــ نــه پـَـــ ایشون خود علی اصغره ماشالله بزرگ شده مرد شده

-------------------

هفته پیش مریض شدم، رفتم آمپول بزنم … آمپولارو دادم به پرستاره …میگه آمپول بزنم؟ میگم پـَـــ نــه پـَـــ توش آب پر کن تفنگ بازی کنیم!

-------------------

بیرون گل خریده بودم میرم خونه میدم به مامانم میگه گله؟!!! میگم:پ نه پ آفساید بود داور قبولش نکرد

-------------------

ایستک خریدم ، در باز کن رو دادم به دوستم ، میگه : با این بازش کنم ؟!!! میگم پـَـَـ نــه پـَـَـــــ !!! روش راست کلیک کن ! اوپن ویت رو بزن ! با اینترنت اکسپلور بازش کن !!

-------------------

حوا به حضرت آدم میگه :دوسم داری؟آدم میگه پـَـَـ نــه پـَـَــــ جز تو زن دیگه ای هم هست رو زمین دوس داشته باشم

-------------------

بسته سیگارمو گرفته که از توش سیگار برداره…میگه اِ اِ اِ همین یه نَخه؟؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَـــ این یه دونه چشم گذاشته,بقیه رفتن قایم شدن!!

-------------------

پسره اومده خواستگاریش میگه من الان می خوام درس بخونم ، می گه یعنی چند سال دیگه می خوای ازدواج کنی؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ ۱۰ دقیقه صبر کنی این صفحه رو بخونه درسش تموم میشه

-------------------

شمع های ماشینم سوخته,رفتم تعمیرگاه…میپرسه عوضشون کنم؟؟ پــَـَــــ نه پــََـَـ فوتشون کن تا صد سال زنده باشی

-------------------

داشتم یه تصادف تعریف میکردم ، که آره موتوریه بدبخت لیز خوردو یه کامیون از روش رد شد ، میپرسه ، اااااااااااااه ، مرد؟ پــَـَــــ نه پــََـَــ، رمز زده بود جون بی نهایت بود!

ORezaO

لینک به ارسال

يک حرکت زيبا

چهار دانشجو كه به خودشان اعتماد كامل داشتند يك هفته قبل از امتحان پايان ترم به مسافرت رفتند و با دوستان خود در شهر ديگر حسابي به خوشگذراني پرداختند. اما وقتي به شهر خود برگشتند متوجه شدند كه در مورد تاريخ امتحان اشتباه كرده اند و به جاي سه شنبه، امتحان دوشنبه صبح بوده است. بنابراين تصميم گرفتند استاد خود را پيدا كنند و علت جا ماندن از امتحان را براي او توضيح دهند. آنها به استاد گفتند: « ما به شهر ديگري رفته بوديم كه در راه برگشت لاستيك خودرومان پنچر شد و از آنجايي كه زاپاس نداشتيم تا مدت زمان طولاني نتوانستيم كسي را گير بياوريم و از او كمك بگيريم، به همين دليل دوشنبه دير وقت به خانه رسيديم.».....استاد فكري كرد و پذيرفت كه آنها روز بعد بيايند و امتحان بدهند. چهار دانشجو روز بعد به دانشگاه رفتند و استاد آنها را به چهار اتاق جداگانه فرستاد و به هر يك ورقه امتحاني را داد و از آنها خواست كه شروع كنند....آنها به اولين مسأله نگاه كردند كه 5 نمره داشت. سوال خيلي آسان بود و به راحتي به آن پاسخ دادند.....سپس ورقه را برگرداندند تا به سوال 95 امتيازي پشت ورقه پاسخ بدهند كه سوال اين بود: « كدام لاستيك پنچر شده بود؟»....!!!

لینک به ارسال

چند ماده غذایی مفید برای سلامتی و تناسب اندام

پزشکان مصرف این هفت ماده خوراکی را برای داشتن بدنی سالم و وزنی متناسب توصیه می‌کنند. مصرف مرتب این هفت ماده خوراکی به داشتن یک رژیم غذایی مناسب کمک می‌کند.

۱ – ماهی: ماهی به دلیل داشتن چربی امگا ۳ کمک می‌کند تا فرد قلبی سالم داشته و از وزنی مناسب برخوردار باشد.

۲ – کلم بروکلی: متخصصان علم تغذیه فواید این گیاه خوراکی را بسیار زیاد اعلام کرده‌اند. مصرف کلم بروکلی به صورت پخته همراه با سالاد می‌تواند طعم دلچسبی به آن دهد. هم‌چنین مصرف این سبزی باعث آب‌ شدن چربی می‌شود.

۳ – تخم‌مرغ : تخم‌مرغ یک غذای مناسب برای وعده صبحانه است و با خوردن آن نیاز به مصرف میان وعده ندارید.

۴ – اسفناج : این ماده‌ی گیاهی به دلیل داشتن کلسیم و منیزیم برای سلامتی بدن بسیار مفید است. مصرف اسفناج چه به صورت پخته و چه به صورت خام خاصیت خود را به بدن خواهد رساند.

۵ – انواع مغز‌ها : مصرف انواع مغزها به عنوان یک میان وعده غذایی به رفع گرسنگی می‌کند و حاوی چربی‌های مفید و پروتئین هستند.

۶ – گوجه‌فرنگی : این ماده‌ی خوراکی به دلیل داشتن لیکوپن می‌تواند یک ضد سرطان مناسب باشد. همچنین گوجه‌فرنگی سرشار از ویتامین A و K است که به کنترل فشارخون کمک می‌کند.

۷ – شکلات تلخ : مصرف شکلات تلخ برای سلامتی قلب و کبد مناسب است و می‌تواند تمایل افراد را نسبت به مصرف دسر‌های ناسالم کم کند.

ORezaO

لینک به ارسال

واحد جدید پول ایران

به نقل از ایسنا: هم اکنون بیش از ۴۹ هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند که ۸۰ درصد آنها مرد و ۲۰ درصد زن بوده‌اند. سطح تحصیلات بیش از ۵۸ درصد نظردهندگان فوق دیپلم، لیسانس و دانشجویان و حوزویان بوده است.

همچنین ۷۸ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی با حذف صفر از پول ملی موافقت کرده‌ و بیش از ۵۱ درصد اعلام کرده‌اند که باید چهار صفر از پول ملی حذف شود.

۶۴ درصد از کسانی که در این نظر سنجی شرکت کرده‌اند، معتقدند که جایگزینی یک باره پول جدید به جای پول قدیم کار درستی نیست و به طور موقت، هم زمان دو پول جدید و قدیم باید گردش داشته ‌باشند.

بیشترین طرح مورد علاقه مردم برای پشت اسکناس، چهره دانشمندان، نویسندگان و شعرای ایرانی و پس از آن سمبل های ملی است.

بر این اساس “پارسی” با ۴۶ درصد و “تومان” با ۴۲ درصد، در صدر نام‌های مورد علاقه مردم برای واحد جدید پول ملی (اسکناس) قرار دارند. همچنین “دریک” با ۴۱ درصد آرا، نام مورد علاقه مردم برای پول فرعی جدید (سکه) است.

همچنین ۶۷ درصد نظردهندگان با افزایش سهم سکه در مبادلات مالی جامعه به جای اسکناس موافقت کرده‌اند.

ORezaO

لینک به ارسال

ازدواج مرد هندی با یک سگ :cf2: :cf2: :cf2:

dvecmgdrhpeef79wfe3t.jpg

مرد خرافاتی در هند برای دور کردن بدی ها از خود و با نصیحت یک منجم، تصمیم گرفت با یک سگ ماده ازدواج کند.

به نقل از روزنامه الوطن چاپ کویت، “بی سیلفاکومار” 33 ساله معتقد است به دلیل اینکه سگی را با پرتاب سنگ کشته است هم اکنون می بایست با ازدواج با سگ، شر و بدی را از خود دور کند.

مراسم ازدواج این مرد هندی در ایالت تامیل برگزار شد و سگ عروس به نام “سیلفی” لباس نارنجی بر تن کرد و تمامی آداب و رسوم ازدواج را انجام دادند.

یکی از نزدیکان داماد گفت که امیدوار است وی با این اقدام، شر و بدی را از خود دور کند.

وی ادامه داد: “سیفاکومار” قبل از کشتن یک سگ ، از لحاظ جسمی کاملا قوی بود اما هم اکنون از حرکت دادن یک پای خود هم ناتوان است.

لینک به ارسال

رایج‌ترین نام برای دختران ایرانی در یک قرن اخیر

نام 'محمد' برای پسران با دو میلیون 467 هزار و 515 مورد و 'فاطمه' برای دختران با چهار میلیون 23 هزار و 392 مورد، بیشترین نام های انتخابی ایرانیان در 93 سال گذشته بوده است.

سازمان ثبت احوال كشور اعلام كرد نام های 'علی' با فراوانی دو میلیون 263 هزار و شش مورد و 'حسین' با یك میلیون 707 هزار و 329 مورد به ترتیب در رتبه های دوم و سوم انتخاب نام برای پسران ایرانی از زمان تاسیس سازمان ثبت احوال كشور ( 1297) است.

بر اساس این گزارش، در گروه دختران نام های 'زهرا' با دو میلیون و 704 هزار و 663 مورد و 'مریم' با فراوانی یك میلیون 730 هزار و 978 مورد در رتبه های دوم و سوم در 93 سال گذشته قرار دارد.

بر اساس آمارهای منتشره از سوی سازمان ثبت احوال كشور، نام های مهدی، رضا و حسن برای پسران و نام های معصومه، زینب و سكینه برای دختران در رتبه های چهارم تا ششم جدول فراوانی نام های ایرانیان قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه نیز نام های امیر علی، ابوالفضل ، امیرحسین، علی و محمد بیشترین اسامی انتخاب شده برای پسران و نام های فاطمه، زهرا، ستایش، نازنین زهرا و زینب نیز به ترتیب بیشترین فراوانی را در گروه دختران به خود اختصاص داده است.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری